Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

XFLEX est 1985

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

У 1985 році команда фармацевтів та техногогів Edelstein вирішили розширити ассортимент у напрямку чоловічого догляду та створити більш драйвову лінійку косметики. Так був створений Xflex, який маєу своєму ассортиенті близько 30 позицій, стайлінги призначені для втілення сучасного образу молодого чоловіка, широкий вибір лосйонів та тоніків дозволяють втілити будь-який шалений образ та ідею майстра, а також подарувати клієнту незабутні емоції та приємні відчуття. У 2019 році Xflex пройшов ребрендінг , додалось ще декілька нових продуктів і як обіцяють розробники на нас чекає ще багато цікавих новинок.

В брендах Xflex та Luxina присутня широка лінійка засобів для задоволення найвибагливіші потреби майстрів та їх клієнтів.

Ассортимент брендів налічує більше 50 позицій функціонал яких робить майстра більш ефективнішим у створенні, задуманого ним стилю та образу для свого улюбленого клієнта.

Також на території заводу EDELSTEIN створена діюча барберська академія Luxina. Барбери з усього світу зїждаються туди , щоб обмінятись досвідом, враженнями щодо барберства у різних куточках світу.

 

Розгорнути
Вгору