Про нас

Інтернет-магазин ForBarber представляє ексклюзивну професійну продукцію для якісного догляду за волоссям, бородою, вусами, шкірою обличчя чоловіків та повсякденною гігієною. Ми піклуємось про те, щоб ваш догляд був найкращим, а отже, і обираємо тільки найкраще, та пропонуємо лише оригінальну продукцію. Бренди, представлені на нашому сайті, є нішевими. Вони відрізняються своєю якістю, багаторічним досвідом, унікальним та безпечним складом, тому користуються популярністю серед майстрів барберінгу, а також серед тих, для кого догляд за собою складає цілу культуру.

ForBarber - єдиний офіційний представник італійських брендів преміумкласу Luxina та Xflex. Разом з ними ми маємо спільну ідеологію та працюємо над розвитком сфери барберінгу в Україні. За останні два роки ми провели 4 великомасштабних заходи з топовими спікерами та барберами не лише національного, а й міжнародного масштабів, та допомогли українським майстрам значно підняти свій рівень і змотивувати до подальшого розвитку у своїй справі.

ForBarber пропонує вам не лише якісну продукцію, а й приємний та швидкий сервіс. У нас на сайті ви можете отримати безкоштовну консультацію для підбору правильного для себе продукту. Ми відкриті до спілкування 24/7 й будемо раді поділитися нашими знаннями та досвідом. Крім того, ForBarber гарантує швидку доставку. У нас ви точно будете задоволені своїм вибором!

Також ви можете ознайомитися з легкими інструкціями щодо використання продуктів з нашого сайту за посиланням