Чоловічі брови, як правило, густіші та ширші, ніж у жінок, а волоски в цих місцях – грубіші. З віком брови у чоловіків стають дуже довгими, жорсткими й неслухняними. Оскільки догляд за бровами поступово завойовує популярність серед чоловіків, наша стаття буде присвячена тому, як саме їх підтримувати в привабливому стані.

Чому чоловікам важливий догляд за бровами

Правильно оформлені брови підкреслюють красу очей і додають виразності рисам обличчя. Чоловічий догляд за бровами зводиться до збереження їхнього природного вигляду, але з видаленням непотрібної рослинності. Ми не рекомендуємо змінювати форму брів радикально – досить акуратно підкреслити їх, уникаючи занадто ідеальної форми. Візуально для овального обличчя якнайкраще підходять прямі брови, для круглого і трикутного – форми з вигином, квадратне обличчя врівноважать округлі брови. Щоб іти в ногу з часом, без корекції не обійтися чоловікам:

  • із занадто широкими й густими бровами;
  • з бровами, зрощеними на переніссі;
  • з асиметричними та кучерявими бровами.

Ефективні методи догляду за бровами

Завдяки регулярним процедурам, ви зможете підтримувати брови в охайному стані:

  1. Стрижка. Якщо у вас довгі брови, ви можете підстригти їх, щоб зробити акуратнішими. Зачешіть щіточкою волоски вгору, а потім маленькими ножицями акуратно підріжте кінчики, що стирчать над загальною лінією. Зачешіть волоски назад у їхнє природне положення і перевірте, чи задоволені ви результатом.
  2. Вищипування пінцетом. Якщо хочете, щоби брови виглядали охайно, вищипніть пінцетом волоски, які ростуть за межами природної форми. У чоловіків часто зайва рослинність спостерігається на переніссі, під бровою і на її кінці. Якщо ви видаляєте волосся близько до дзеркала, регулярно відходьте назад і обов'язково оглядайте обидві брови разом, щоб не вищипати зайвого. Щоб зробити процедуру менш болючою, рекомендуємо спочатку розпарити обличчя, а в процесі вищипування – натягувати шкіру пальцями. Для дезінфекції можна використовувати спиртовий розчин або інший антисептик. Висмикувати волосся необхідно різкими рухами у напрямку його росту. Виривання волосинок з коренем дає стійкий результат, якого вистачає на 2-3 тижні.
  3. Епіляція воском або ниткою. Вищипування пінцетом чудово підходить, якщо потрібно видалити невелику кількість волосків. Якщо ж у вас велика ділянка, на вищипування якої йде надто багато часу, найкращим варіантом буде використання воску. Для видалення тонкого пушкового волосся підійде нитка (тридинг). Ці процедури краще довірити майстрам, оскільки вони володіють певними техніками, що дають змогу провести процес без наслідків (болю, опіків, почервоніння і висипань на шкірі). 
  4. Використання гелю та олійки для брів. Якщо волоски стирчать у різні боки навіть після укладання, доцільно використовувати гель, який зафіксує їх у найвигіднішому положенні. Для догляду бажано використовувати олійку – засіб зволожує і пом'якшує брову, роблячи її в підсумку більш слухняною. Якщо ви хочете змінити форму або ненавмисно прибрали зайву рослинність, можна підібрати склад для стимулювання росту волосся.
  5. Фарбування. Цей крок далеко не обов'язковий, він рекомендується власникам сивого волосся або тим, у кого брови значно світліші, ніж шевелюра. Підбирати відтінок необхідно відповідно до кольору зачіски, найточніше це зробити профі у салоні. Самостійне фарбування може завдати більше шкоди, ніж користі, серед наслідків – подразнення шкіри та слизової оболонки очей.

Процедуру корекції брів для чоловіків пропонують більшість барбершопів. Навіть якщо ви віддаєте перевагу настільки інтимні процеси проводити самостійно в домашніх умовах, для першої процедури все ж таки краще спланувати візит до майстра. Спеціаліст підкоригує форму відповідно до особливостей обличчя, після чого вам залишиться лише регулярно підтримувати її вдома. Частота корекції залежить від швидкості росту волосся, зазвичай процедуру рекомендується здійснювати кожні 4-6 тижнів. На щоденній основі достатньо розчісування волосся та змащування його олійкою.