Про нашу компанію в Україні
У 2020 році компанія ForBarber - офіційний дистрибютор брендів Xflex та Luxina в Україні, активно зайнялась презентаціями чоловічих брендів, італійського заводу EDELSTEIN. Провівши більше 300 презентацій у різних барбешопах країни ми зрозуміли, що рівень барбер культури є абсолютно різним і те як бачать ремесло у різних частинах Украіни, суттєво різниться та потребує уваги від тих хто більш глибше пізнав ремесло та готовий ділитись своїми навиками та досвідом з тими, хто цього потребує.
Знайшовши спільну мову з авторитетами барберінгу та не байдужими до розвитку барбер культури людьми, ми спільно творимо її історію, адже барберінг Украіни це молода, талановита, працьовита та не завжди свідома молодь, енергію якої потрібно направляти туди де вона, якнайшвидше сповна розкриє свій потенціал та стане на рівень з тими хто вже століттями у ремеслі.
Тому спільно з Амбасадорами брендів Xflex та Luxina у 2021-2022 році ми провели три наймаштабніші в історії країни барбер конекти та близько 50 мастер класів в яких взяло участь більше 1500 барберів.
Всі наші спільні дії спрямовані на благополуччя тих хто вибрав цю не просту та дуже цікаву, багатогранну творчу справу.

Бренди Xflex та Luxina обєднали та обєднують нас усіх, ми віримо і бачимо, що наша спільна взаємовигідна робота, щирість та наполегливість змінює Нас та всю культуру, а наші бренди робить улюбленими та незамінними у роботі кожшого майстра та шопу.

Нам приємно працювати з найвідомішими барберами країни і ми робимо все для того щоб рівень сервісу та послуг у барбершопах були найвищого рівня.

Нас усіх у 2022 році чекають нові випробування та нові цілі, є багато ідей та планів, які ми з нетерпіннями хочемо реалізувати разом з вами та стати на нову сходинку нашого спільного розвитку.

Дякуємо за можливість творити разом те, про що інші тільки мріють.

Ми впевнені що наші продукти стануть чудовим доповненням вашого стилю та образу .

Косметика лише найвищої якості , від провідних брендів світового барберінгу .

З любов’ю , для барберів та їх друзів