Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Косметика Luxina

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Luxina виготовляється на заводі EDELSTEIN в Мілані, це перший бренд виробництва який був заснований у 1949 році та став найбільш впізнаваним продуктом на локальному рівні завдяки своїй помаді для волосся легкої текстури, яка була також доступною у формі спрею.

Зважаючи на цей перший досвід , який приніс бренду успіх та хорошу репутацію, EDELSTEIN зосередив свою увагу та почав працювати над виготовленням косметики для чоловічого сектору.

Компанією керує сімя Пеллегріні, яка з любовю , чутливістю та турботою вірила в бренд та інвестувала в технологічні інновації свій час та ресурси. Все це з сімейного бізнесу переросло у велике виробництво, продукти якого є завжди найвищої якості. На даний момент Luxina це значно більше ніж помада для волосся: EDELSTEIN у своїх лабораторіях розробив цілий ряд корисних продуктів для того щоб доповнити образ сучасного чоловіка з новою філософією життя.

Продукти Luxina втілюють образ молодого іронічного чоловіка, який турбується про себе , але водночас хоче виглядати вільним та природнім.

Розгорнути
Вгору